TJ Velké Poříčí : TJ Dolany (4:0)

Průběh první půle vůbec nenasvědčoval tomu, že proti sobě hrají třetí a poslední tým tabulky. Věděli jsme, že nesmíme soupeře podcenit a zejména si dát pozor na jeho tvořivé hráče. Ne vždy se nám to dařilo a tak dolanská dvojice špílmachrů Tokár – Kašajík založila několik protiútoků, které se nám však v konečné fázi dařilo odvracet. Nás zpočátku trápila nepřesnost a váznutí rozehrávky. Potom už ale začal úřadovat kanonýr Son. Nejprve v 15. minutě po rychle rozehraném autovém vhazování utekl dolanské obraně po pravé straně a podél brankáře skóroval – 1:0, pět minut před poločasem prošel opět soupeřovou obranou, tentokrát z levé strany, a prudkou střelou do zadní šibenice zvýšil na 2:0. Jedinou vážnou šanci soupeře zlikvidoval před poločasem náš gólman Franta Soldán, který podle všeho odehrál svůj poslední domácí zápas za Velké Poříčí, neboť se bude stěhovat.

V kabině bylo o poločase rušno, bylo třeba si vyříkat chyby, které jsme dělali. Do druhé půle jsme se tak vrátili více koncentrovaní a většinu hry už kontrolovali. Prostřídali jsme také hráče, kteří se odvděčili dalšími dvěma trefami (Tomáš Hornych z dorostu – 3:0, i náš hlavní brankář Pavel Bryksi, tentokrát v roli útočníka – 4:0). Poslední zápas sezóny na domácí půdě jsme tedy zvládli vítězně. Teď nás ještě čeká poslední utkání na hřišti sousedů z Babí.

Sestava: František Soldán – Ondřej Tluk, Tomáš Taufman, Ondřej Lokvenc, Filip Vlček, Tomáš Marek, Jiří Kuneš, Michal Šima, Viktor Plšek, Son Nguyen Van, Jewan Mustafa – Pavel Bryksi, Mivhal Flaška, Tung Nguyen Van, Tomáš Hornych