Sokol Provodov – TJ Velké Poříčí

Sokol Provodov – TJ Velké Poříčí (0:1)

V 25. kole nás čekal těžký zápas s kvalitním soupeřem na jeho půdě. Provodovští v posledních kolech zaznamenali znatelný posun vpřed tabulkou a byli jen tři body za námi. Dá se říct, že díky našemu kvalitnímu defenzivnímu bloku jsme soupeře za celý zápas, až na jednu výjimku, kdy střelecký pokus k tyči kryl brankář Pavel Bryksi, nepustili do žádní vážnější akce. Naopak, po zisku míče jsme se snažili kombinovat a hrozili jsme výpady po stranách do vápna domácích. Poločas skončil smírně 0:0. Rozhodnutí přišlo v 60. minutě, kdy jsme domácí obrali o balon ve středu hřiště a po rychlém přechodu z levé strany po ose Myška – Son – Jewan poslední jmenovaný krásné placírkou k tyči prostřelil domácího gólmana – 0:1. Zbytek zápasu jsme si už pohlídali i přes dlouhé nastavení. Skvěle nám pomohli i kluci z dorostu, kteří přetavili svoje střídání v kvalitní výkon. Takové vítězství po týmovém výkonu chutná nejvíc.

Sestava: Pavel Bryksi – Lukáš Vrátný, Tomáš Taufman, Ondřej Lokvenc, František Soldán, Tomáš Marek, Jiří Kuneš, Michal Šima, Martin Myška, Son Nguyen Van, Jewan Mustafa – Štěpán Grund, Filip Vlček, Viktor Plšek, Adam Rosecký