Starší žáci TJ Velké Poříčí/AFK Hronov

Pro tento rok jsme spojili síly s nedalekým Hronovem kvůli nedostatečnému počtu jak hráčů tak i trenérů. Spolupráce vznikla ve všech kategoriích mládežnického fotbalu, kromě dorostu, který si zatím nadále držíme.

Za starší žáky tuto sezónu nastupují ročníky 2008-2009 a účastníme se okresního přeboru starších žáků, kde soupeříme s týmy Zábrodí/Babí, Provodov, Loko. Meziměstí a Velichovky.

Trenér:

Štěpán Hornych

Telefon: 775435075

První jarní zápas Loko Meziměstí : TJ Velké Poříčí/AFK Hronov (2:3)

První jarní zápas jsme sehráli na umělé trávě v Meziměstí, kde jsme přijeli poměřit síly s domácím mužstvem (Loko Meziměstí U15). Vstup do zápasu se nám docela vyvedl – vypracovali jsme zajímavé příležitosti, ale příležitosti jsme nedokázali proměnit. Soupeř nás dokázal dvakrát potrestat identickým způsobem, kdy nakopnul míč a hráč domácích dvakrát perfektně uklidil balón do brány. Celý zápas jsme byli lepší, snažili jsme se hrát fotbal a díky tomu jsme se dostávali do šancí, které jsme bohužel stále nedokázali proměňovat. Do hry nás dostala až dorážka Milana Gábora, který prázdnou bránou nepohrdl. Šance na vyrovnání přicházeli ze všech stran, ale koncovka nám v dnešním zápase nešla. Naštěstí jsme se dočkali krásného individuálního průniku Matouše Urbana, který vyrovnal přízemní střelou na 2:2. Tlak, který jsme vytvořili na soupeře byl veliký. Po jedné z dalších šancí jsme s trochou štěstí balón dotlačili do brány a slavili jsme zasloužené vítězství.

Demos

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin