Velká Jesenice : TJ Velké Poříčí

Velká Jesenice : TJ Velké Poříčí (1:4)

První půli jsme začali z aktivního defenzivního bloku a čekali jsme co soupeř předvede. Obrana naprostou většinu pokusů soupeře dokázala eliminovat a proto vznikali naše šance z rychlého přechodu. Hned první větší šanci dokázal skvěle využít Son, který přehodil soupeřova brankáře a vsítil první branku. Na náš druhý gól jsme nemuseli dlouho čekat. V obdobné situaci jako při prvním gólu tentokrát zakončoval do prázdné brány Jewan Mustafa, který dostal perfektní nabídku od Sona. Soupeř si vypracoval také jednu tutovku, kterou ale chytil Pavel Bryksi a tak jsme do čatný odcházeli s výsledkem 0:2.

Do druhé půle jsme šli s cílem pokračovat v trpělivé hře a pokud možno přidat gólovou pojistku. Po jasném faulu na Martina Myšku v pokutovém území soupeře se k údivu všech penalta na nepískala, následně po nákopu do našeho vápna rozhodčí přehlédl úder loktem domácího útočníka, rozhodčímu zřejmě nevadila ani krev v obličeji našeho brankáře, který dorazil míč do prázdné brány a snížil na 1:2. Emoce gradovaly. Odpověděli jsme nejlepším možným způsobem, když se na hranici útočného vápna obtočil Son kolem obránce a ranou k pravé tyči zvýšil na 1:3. V závěru ještě uklidil balón do sítě Viktor Plšek po přízemím centru a upravil skóre na konečných 1:4.

Sestava: Pavel Bryksi, David Rameš, Tomáš Taufman, Michal Flaška, František Soldán, Lukáš Vrátný, Michal Šima, Jiří Kuneš, Martin Myška, Son Nguyen Van, Jewan Mustafa – Tomáš Marek, Viktor Plšek, Matěj Vyhnálek, Tung Nguyen Van, Ondřej Lokvenc