Dorost U19 – TJ Velké Poříčí

Letošní sezónu se skládá dorostenecký tým z ročníků 2004-2007. Dobrá spolupráce pokračuje i nadále s Polickým Spartakem, který formou hostování/střídavých startů doplňuje soupisku dorostu a rozšiřují možnosti trenérů.

Trenér

Pavel Grund

Telefon: 736540338

Asistent trenéra

Erik Krombholz

Vstup do jarní sezony TJVP : Stěžery (0:1)

První zápas odehrálo domácí TJVP proti druhému týmu krajské soutěže ze Stěžer. Do začátku jsme vstoupili aktivně bohužel naše snaha přišla nazmar. Po špatné komunikaci jsme dali soupeři šanci v podobě nájezdu, kterou využil a šel do vedení. Stěžery dobře bránili a hrozili z protiútoků. Nám se štěstí obrátilo zády. Nedařila se nám kombinace, balon se od nás odrážel, proto naše ,,šance´´ končili již v zárodku. V druhé půli jsme šli do početní převahy po zákroku hostující hráče, který kopačkou sestřelil hlavu našeho obránce Ondry Tluka. Bohužel početní výhodu se nám zužitkovat nepovedlo i přes velké šance v závěru, kdy jsme mohli zápas otočit. Šancí jsme si mohli vytvořit více kdybychom se nezapojovali do šarvátek s hostujícím týmem. Nekoncentrovanost nám mohla přivodit i druhý zářez, když hosté kopali penaltu v nastaveném času druhého poločasu, ale střelec penalty nepochopitelně bránu přestřelil. Od hráčů se v příštích zápasech určitě bude očekávat lepší týmová hra a větší disciplína.

TJVP : Červený Kostelec (0:2)

Druhý jarní zápas se odehrál na umělé trávě v Náchodě proti celku z Červeného Kostelce. Soupeř byl favoritem, vzhledem k tomu, že momentálně okupuje první příčku. Rozdíl se ukázal v produktivitě, když jsme opět nedokázali skórovat, naopak Kostelci se podařilo vstřelit dva góly. Na jaře zatím zůstáváme s 0 vstřelenými góly. V dalším zápase se hráči budou snažit prolomit jak bodové, tak i gólové jarní mlčení.

Demos

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin