TJ Velké Poříčí : FK Deštné

TJ Velké Poříčí : FK Deštné 5:2

⚽️ Konec zápasu. TJ Velké Poříčí : FK Deštné – 5:2 (1:1)!První zápas jarní sezóny dopadl na výbornou. Vedoucí celek FK Deštné utrpěl ve Velkém Poříčí 5 gólový výprask. ,,Celý zápas jsme se snažili hrát trpělivý fotbal s aktivní mezihrou. Po několika šancích jsme bohužel inkasovali z ojedinělého nákopu soupeře. Do poločasu jsme naštěstí stihli vyrovnat. Po poločasu jsme přidali útočné úsilí a začali jsme navyšovat skóre, které soupeř nezachytil. Zbytek zápasu jsme dohráli v naprostém klidu. Škoda obdrženého vlastního gólu na 5:2. Zápas mohl skončit i větším gólovým rozdílem, ale brankář soupeřova týmu víc nedovolil. Na začátek jara velmi dobrý výsledek.´´

Góly: Son 3x, Myška, Rosecký

Sestava: Bryksi, Flaška, Taufman, Rameš, Soldán, Hornych, Šima, Vrátný, Myška, Son, Mustafa – Závoďančík, Plšek, Rosecký, Marek, Lokvenc