Sokol Hejtmánkovice – TJ Velké Poříčí

Sokol Hejtmánkovice – TJ Velké Poříčí (1:6)

Ve čtvrtek 11.5. jsme zajížděli k dohrávce 18. kola na půdu Sokola Hejtmánkovice. Domácí nás málem zaskočili hned po úvodním hvizdu, kdy hned z rozehrávky napálili balon na naši branku, naštěstí nás zachránilo břevno. Postupem času jsme se začali prosazovat kombinační hrou a výpady po křídlech, což nám přineslo 3 góly v rozmezí 10 minut, trefili se Martin Myška, Štěpán Grund a Tomáš Marek. Potom jsme však nechali prostor domácímu hráči před naším vápnem, který prudkou střelou k tyči snížil na 1:3. Naštěstí jsem se včas vzchopili a po další pěkné akci přidal branku na 4:1 Lukáš Vrátný, tak skončil i poločas.Do druhé půle jsme vstoupili nekoncentrovaně a nepřesně, domácí nás zatlačili před naši branku a můžeme být rádi, že dvě velké šance neproměnili, jednou nás opět zachránilo břevno, podruhé nás podržel brankař Pavel Bryksi. Až kolem 70. minuty se nám povedlo několik rychlých kontrů, ze kterých se prosadili Viktor Plšek a Tomáš Taufman. Zbytek zápasu z naší strany také nebyl optimální, chtělo to více klidu, podržet balon, místo toho jsme se zbrkle hnali za dalším gólem, což vedlo ke zbytečným ztrátám míče. Domácí se ale na žádnou korekci výsledku nezmohli, takže konečný stav je 6:1 pro V. Poříčí.

Sestava: Pavel Bryksi – David Rameš, Ondřej Lokvenc, Tomáš Taufman, František Soldán, Lukáš Vrátný, Michal Šima, Jiří Kuneš, Martin Myška, Tomáš Marek, Štěpán Grund – Jewan  Mustafa, Son Nguyen Van, Viktor Plšek, Tung Nguyen Van