Červený Kostelec B – TJ Velké Poříčí

SK Červený Kostelec B – TJ Velké Poříčí (3:1)

Zápas v Č. Kostelci se nám celkově nepovedl. Domácí na nás od začátku vlétli s rychlou kombinační hrou s častou výměnou pozic. To nám dělalo problém a nestíhali jsme dostatečně pokrývat soupeřovy hráče. Výsledkem byl nespočet výpadů po stranách do našeho vápna a jen díky nepřesnému zakončení svítil na tabuli poločasový výsledek jen 1:0 pro domácí. V druhé půli se nám sice podařilo rychle srovnat na 1:1, kdy po jedné z mála našich pěkných akcí Jewan Mustafa přeloboval domácího brankáře. Bohužel, naše naděje na bodový zisk vzaly za své po rohovém kopu domácích, kdy po nedohodě našeho gólmana a obrany domácí zvýšili hlavou na 2:1. Dvě minuty před koncem po dalším našem zaváhaní vzadu kostelečtí upravili na konečných 3:1. Inu, vždycky není posvícení a musíme předvést lepší výkon v dalším kole.

Sestava: Pavel Bryksi – David Rameš, Tomáš Taufman, Michal Flaška, Adam Rosecký, Lukáš Vrátný, Michal Šima, Tomáš Marek, Martin Myška, Son Nguyen Van, Jewan Mustafa – Tung Nguyen Van, Tomáš Vejsada