Velké Poříčí : Spartak Police B

Velké Poříčí : Spartak Police B (0:0)

Uprostřed týdne jsme přivítali tým polické rezervy v dohrávce 15. kola, které bylo odložené kvůli nezpůsobilému terénu. Police využila možnosti využití některých hráčů A týmu. Za těchto okolností vše nasvědčovalo tomu, že uvidíme kvalitní fotbal. Bohužel hra byla velice svázaná. Oba týmy si byly vědomy kvalit soupeře a proto na vyložené šance docházelo velice zřídka. Poločas skončil na šance 1:1, každopádně skóre se nezměnilo.

Po změně stran se hra příliš nezměnila. Obrany téměř nechybovali a to se odráželo i na tabulce, která ukazovala stále stejné skóre. V posledních minutách jsme měli dvě dobré šance, které jsme nevyužili a proto výsledek zůstal stejný jako na začátku utkání.

Sestava: Pavel Bryksi – David Rameš, Tomáš Taufman, Michal Flaška, František Soldán, Tomáš Marek, Michal Šima, Jiří Kuneš, Martin Myška, Lukáš Vrátný, Son Nguyen Van – Jakub Kocián, Viktor Plšek, Matěj Khun, Ondřej Tluk, Filip Vlček