TJ Velké Poříčí : Police n.M. B

TJ Velké Poříčí : Police n.M. B 2:1 (1:1)

V prvním jarním kole jsme hostili celek, který pravidelně před našimi tréninky na umělé trávě celou zimní přípravu poctivě a hlavně fyzicky náročně trénoval. Na hřišti to bylo od prvních minut vidět, že se setkávají dva týmy, které mají nízký věkový průměr, ale mají dosti „naběháno“. Po zimě bylo k vidění hodně nepřesností z obou stran, neboť oba týmy se poprvé od podzimu ocitly na přírodní trávě. V prvním poločase na obou stranách chybovala jedenkrát hrubě obrana a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1. Ve druhém poločase jsme dokázali vstřelit šťastnou branku a posledních dvacet minut jsme hráli hluboko v obranném bloku a vyráželi do brejků. Tři body nakonec zůstaly doma.

V tomto utkání bylo vidět vysoké fyzické nasazení se spoustou čistých soubojů ale zároveň mnoho sportovních gest, které se málo vidí!

Sestava: Kocián, Lokvenc, Taufman, Grund, Vrátný, Myška, Šima, Danihel, Vlček, Šarisský, Son, Mustafa, Rosecký, Rak O., Škripko, Hornych T., Soldán