TJ Velké Poříčí – Jiskra Machov

TJ Velké Poříčí – Jiskra Machov (5:1)

První poločas utkání s Machovem rozhodně nebyl jednoduchý. Ještě předtím, než jsme se v 16. minutě ujali vedení brankou Sona, soupeř neproměnil svoji šanci, a vlastně po celou první půli se střídaly nadějné situace před oběma brankami. Druhou půli rozhodla 53. minuta, kdy po faulu na svoji osobu zvýšil Son na 2:0. Machovští následně začali odpadávat fotbalově a přidali spíše v hrubosti zákroků. Nejhezčí moment zápasu zařídil Viktor Plšek, který v 58. minutě prošel z půli hřiště přes několik hráčů soupeřě a nechytatelně zavěsil na 3:0. Povedla se i střídání, kdy po krátkém pobytu na hřišti nejprve Jewan Mustafa potrestal laxnost hostujícího gólmana, obral ho o míč a pohodlně zvýšil na 4:0, následně Honza Kuneš po pěkné rychlé kombinaci zakončil z pravé strany vápna na zadní tyč – 5:0. Jedinou kaňkou bylo snížení na 5:1 z penalty po předchozím zbytečném faulu.

Sestava: Pavel Bryksi – Tomáš Taufman, Michal Flaška, Ondřej Lokvenc, Lukáš Vrátný, Jiří Kuneš, Michal Šima, Viktor Plšek, Tomáš Marek, Son Nguyen Van, Martin Myška – František Soldán, Jewan Mustafa, Tung Nguyen Van, Tomáš Škripko, Adam Rosecký, Jan Kuneš